Subscription Details

First Child

  • €200

Sat 27th

U8Gold Clonee Utd 3-0 Maynooth 10.00am Damastown

U8Grey(Navy) East Meath Utd V Clonee Utd 11.00am Minnistown

U9Orange Clonee Utd 3-0 Malahide Utd 11.00am Damastown

U9Gold Rivermount (green) 1-2 Clonee Utd, 11.00 Tolka Valley Pk 

U10C Swords Celtic 0-5 Clonee Utd 10.00am Balgheary Resevoir

U10E Clonee Utd 0-5 Balrath 10.00am Damastown

U11A Corduff 2-4 Clonee Utd 10.00am Corduff Pk

U11H Clonee Utd 5-1 Balscadden 11.00am Damastown

Sunday 28th

MGL

U14A Clonee 1-2 Greystones 10.00am Oscar Traynor Centre

Carlton Cup Final

U12P Clonee Utd 0-5 Cabinteely 4pm Oscar Traynor Centre

O Neills Sportswear Cup Final

MGL U11West Clonee Utd 2-2 Lucan 12.00pm Damastown

U12P Clonee Utd 3-2 Baldoyle Utd (A) 10.00am Kevin Moran Cup Qtr Final

U12G East Meath Utd (F) 5-1 Clonee Utd 11.15am Minnistown Schenkey Cup Qtr Final

U13P Clonee Utd 6-1 Rivervalley (A) 11.15am Damastown Joe Kirby Cup Qtr Final 

U13C Corduff (B) 3-5 Clonee Utd 11.45am Corduff Pk Irish Rail Cup Qtr Final 

U13E Dunboyne (D) 5-0 Clonee Utd 10.00am Summerhill Rd Tommy McCabe Cup Qtr Final

U14P Clonee Utd 4-3 East Meath Utd 12.30pm Damastown Brendan McKenna Cup Qtr Final

U15E Balbriggan (D) 3-2 Clonee Utd 2.00pm St.Molagas NDSL Cup Qtr Final

ALL ABOVE PLUS E/T PEN

Saturday

U8Gold Ashbourne Utd 1-5 Clonee Utd 11.00am Minnistown 

U8Navy Clonee Utd OFF Rush Ath 10.00am Damastown
U9Orange idle requested 
U9Gold idle requested 
U10C Clonee Utd 5-1 Lusk Utd 10.30 Damastown Friendly
U10E
U11H Clonee Utd 5-2 Stamullen 11.30am Damastown
 
Sunday 
U12PCorduff 3-2 Clonee Utd 11.15am Corduff Pk
U12G Clonee Utd 5-0 HHFC 10.00am Damastown
U13P Clonee Utd 1-1 Corduff 10.00am Damastown
U13C Clonee Utd 3-3 Malahide Utd 11.15am Damastown
U13E Artane Beaumont 4-3 Clonee Utd 11.15am Rockfield Pk
U14P Clonee Utd 0-2 Corduff 12.30pm Damastown
U15E Willows 4-6 Clonee Utd 2.00pm Poppintree Pk
 
MGL
U11West Clonee Utd OFF Lucan Utd 10.30am Damastown
U14A Lucan Utd 2-1 Clonee Utd 11.15am Airlee Heights 
 
U12A Play Off Decider MGL League 
Leixlip Utd V Baldoyle Utd 11.30am Damastown

Tues 23rd

U12P Clonee Utd 1-2 St.Kevins 7.00pm Damastown
U13P Swords Celtic 1-1 Clonee Utd 7.00pm Balheary Resevoir
U13C Marino Ath 5-3 Clonee Utd 7.00pm Marino Pk
U13E Willows 2-0 Clonee Utd 6.45pm Poppintree Pk
 
Wednesday 24th
U12G Laytown Utd V Clonee Utd 8.00pm Seafield 
U11West Clonee Utd 2-0 Mt Merrion 7.00pm Damastown w\o
 
Thursday 25th
U14P Malahide Utd 1-5 Clonee Utd 7.00pm Malahide Castle

Sat 13th May

U8Gold Clonee Utd 3-0 Dingle Utd 10.00am Damastown

U8Navy idle

U9Orange idle
U9Gold idle
U10C Maynooth Town 2-5 Clonee Utd 11.00am Rathcoffey Rd
U10E Balbriggan 3-0 Clonee Utd 11.00am St.Molagas 
U11A idle
U11H Balscadden 2-1 Clonee Utd 12.00pm Ring Common
 
Sun 14th May 
U12P Clonee Utd 0-2 Phoenix 11.00am Damastown
U12G Swords Celtic 6-4 Clonee Utd 10.00am Balheary Resevoir
U13P East Meath Utd 2-5 Clonee Utd 10.00am Minnistown 
U13C Donnycarney Ath 1-1 Clonee Utd 11.15am May Pk 
U13E Clonee Utd 3-2 Glebe Nth 12 30pm Damastown
U14P off
U15E idle
 
MGL 
U11P Mt Merrion 4-2 Clonee Utd 12.00pm Deer Pk
U11West Mt Merrion 1-5 Clonee Utd 1.00pm Deer Pk
U12P Clonee Utd 1-3 Terenure 10.00am Damastown
U13Nth idle
U14P idle 
U14A Greystones 0-2 Clonee Utd 11.00am Woodsland 

Tues 16th May

U12P Kelligland 2-5 Clonee Utd 7.00pm Ward X
U14A Clonee Utd 0-1 Terenure 7.00pm Damastown
 
Thurs 18th May
U14P MGL Clonee Utd V Lucan Utd 7.00pm M50 Cup Damastown
U13P Clonee Utd V Maynooth Town 7.00pm Damastown 
 
Fri 18th May
U14P Clonee Utd V Malahide Utd 7.00pm Damastown

Golden Goals

FA Cup Final Arsenal V Chelsea 4th Minute WINS €80

CHAMPIONS LEAGUE FINAL SPECIAL - WINNING MINUTE RECEIVES €200 - TKTS €5.00

 

Our Location

Coerver Coaching coerver coaching logo PARTNER CLUB LOGO