Subscription Details

First Child

  • €200

Sat 25th March

U8 Navy (Brendan) Clonee Utd OFF Boheamians 10.00am Damastown

U8 Red (Liam) Clonee Utd OFF Stamullen 11.00am Damastown

U9 Gold (Paul) Lusk Utd 2-5 (4-7) Clonee Utd 10.00am Station Rd  (2 games)

U9 Silver (Ken) Balrath 4-2 (1-4) Clonee Utd 11.00am Knocharley CC (2 games)

U10C (Matt) Clonee Utd OFF Malahide Utd 10.00am

U10D (Liam) Ratoath Harps 5-1 Clonee Utd 12.00pm Skryne Rd

U11A (Mark) Donacarney 3-2 Clonee Utd 10.00am Castlemartin 

U11G (Gaz) Clonee Utd OFF Ashbourne Utd 11.00am

Sun 26th March

U14P Balbriggan 0-2 Clonee Utd 11.15am St. Molagas 

U15E Clonee Utd 3-2Dunboyne 12.30pm Damastown

MGL 

U10 Blue Kilmount OFF Clonee Utd 10.00am Mt.Olive 

U10 Yellow Clonee Utd 5-1 Newbridge Town 11.00am Damastown*

U11P Clonee Utd 1-5 Glebe Nth 10.00am Damastown

U11 West Cambridge 0-5 Clonee Utd 10.00am Ringsend Pk

U12P Shelbourne 3-2 Clonee Utd 10.00am AUL

U13 Nth idle requested 

U14P Clonee Utd 0-5 Shelbourne 10.00am Damastown*

U14A Clonee Utd 2-0 Enniskerry 11.15am Damastown

U18A  Clonee Utd 0-5 St.Josephs 11.15am Damastown*

 

 

Sunday

U12P Kelligland OFF Clonee Utd 10.00am Ward X

U12G Clonee Utd OFF Laytown Utd 10.00am Damastown

U13P Clonee Utd OFF Maynooth Town 10.00am Pitch 1 Damastown

U13C Clonee Utd 4-2 Rush 10.00am Pitch 2 Damastown

U13E Clonee Utd 4-2 Willows 11.15am Pitch 2 Damastown

U14P East Meath Utd 5-3 Clonee Utd 10.00am Minnistown 

U15E Swords Celtic 2-4 Clonee Utd 10.00am Balheary Resv

MGL

U10 Blue idle

U10 Purple Clonee Utd 4-5 Maynooth Town 10.00am (7 a side pitch) Damastown

U11P Clonee Utd 0-1 Lakelands 11.15am Damastown

U11 West idle

U12P Kilnamanagh 3-4 (pens) Clonee Utd 12.00pm Ring Rd S/F MGL Cup

U13Nth Malahide Utd 1-5 Clonee Utd 1.00pm Malahide Castle

U14P Clonee Utd 3-1 Mt Merrion 11.15am Pitch 1 Damastown

U14A Leixlip Utd 1-3 (pens) Clonee Utd 10.00am Ath/Ctn S/F Carlton Hotel Cup 

U18A Clonee Utd 0-5 Leixlip Utd 12.30pm League cup Damastown Pitch 1*

*Adjusted Result

U10Blue Clonee Utd OFF Raheny 10.00am Damastown

U10Purple Kilnamanagh OFF Clonee Utd 1.00pm Ring Rd

U11P Clonee Utd OFF Glebe North 10.00am Damastown

U11West Mount Merrion OFF Clonee Utd 10.00am Deer Pk

U12P Leixlip Utd 1-3 (pens)  Clonee Utd 11.00am Leixlip AC Qtr final mgl cup 5ew pen

U13Nth Clonee Utd OFF Home Farm 11.00am Damastown

U14P Clonee Utd OFF Kilnamanagh 10.00am Damastown

U14A Enniskerry OFF Clonee UTd 12.45pm Bogmeadow 

U18A Clonee Utd OFF Enniskerry 11.00am Damastown

U14P Clonee Utd 1-3 Shankill 11.15am Damastown Molly O Toole cup 10ew pen

U10Blue Paul Baldoyle Utd 1-5 Clonee Utd 11.30am Seagrange Rd* 

U10Purple Vinny Maynooth 1-6 Clonee Utd 10.00am Rathcoffey Rd
U11P Clonee Utd 0-1 Esker Celtic 10.00am Damastown
U11West Leixlip Utd 0-5 Clonee Utd 10.00am Leixlip a/c*
U12P Clonee Utd 2-1 Kilnamanagh 11.00am Damastown
U13Nth St Itas OFF Clonee Utd 10.00am St Itas Hospital
U14P idle requested 
U14A Clonee Utd 3-0 Lucan Utd 10.00am Damastown
U18A Clonee Utd 0-5 St.John Bosco 11.30am Damastown*
* adjusted result

Golden Goals

CHAMPIONS LEAGUE FINAL SPECIAL - WINNING MINUTE 20th RECEIVES €200 - TKTS €5.00

 

Our Location

Coerver Coaching coerver coaching logo PARTNER CLUB LOGO