Clonee / Fixtures

Fixtures

MGL Fixtures Sunday 16th June 2024

U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United vs Maynooth Town FC
U13D
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC vs Clonee United
U16A
10.00am / TBA
Killester/Donnycarney vs Clonee United

MGL Fixtures Tuesday 18th June 2024

U12A
6:30pm / Blackmills
Donacarney Celtic vs Clonee United

MGL Fixtures Tuesday 11th June 2024

U12A
7.00pm / Pitch 7
Clonee United vs Balrath

MGL Fixtures Sunday 9th June 2024

U10C
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC (yellow) 0:1 Clonee United
U11A
TBA / TBA
Clonee United 1:0 Maynooth
U12A
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 0:2 Clonee United
U13A
10.00am / Pitch 4
Clonee United vs Dunboyne AFC
U13D
10.00am / St Catherines Park
Rush Athletic FC 3:3 Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 5th June 2024

U12A
- / -
Clonee United vs Bohemian FC

MGL Fixtures Sunday 2nd June 2024

U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC vs Clonee United
U13D
10.00am / Pitch 4
Clonee United vs Lusk United

NDSL Fixtures Saturday 1st June 2024

U14P (Sun)
10.30am / MDL Navan
Clonee United vs Parkvilla
U14P SFAI Regional Final
U13C
10.00am / Pitch 4
Clonee United vs Artane/Beaumount

NDSL Fixtures Thursday 30th May 2024

U13C
7.00pm / Rathcoffey Road
Maynooth vs Clonee United

MGL Fixtures Thursday 30th May 2024

U12A
7.00pm / Pitch 7
Clonee United 1:1 St Itas
U15P
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 3:1 Killester/Donacarney
U16A
7.00pm / Pitch 5
Clonee United 6:1 Bohemian FC

NDSL Fixtures Wednesday 29th May 2024

U12P
7.00pm / Pitch 7
Clonee United 1:3 Ratoath Harps

NDSL Fixtures Tuesday 28th May 2024

U14P
7.00pm / Castlemartin
Donacarney vs Clonee United

MGL Fixtures Tuesday 28th May 2024

U12A
7.00pm / Pitch 7
Clonee United 1:1 Donacarney Celtic
U13A
7.00pm / Summerhill Road
Dunboyne AFC 4:1 Clonee United
U16A
7.00pm / Pitch 4
Clonee United vs Killester/Donacarney

MGL Fixtures Sunday 26th May 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
12.00pm / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:1 Clonee United
U12A
10.00am / St Itas Hospital
St Itas 3:3 Clonee United
U13A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13D
10.00am / TBA
Loughshinny United 0:5 Clonee United
U14P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:4 Ratoath Harps
U15P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 3:3 Bohemian FC
U16A
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 5:0 Leixlip
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 26th May 2024

U13P
11.30am / Castlemartin
Donacarney Celtic 4:0 Clonee United
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14D
11.15am / Minnistown
East Meath 3:4 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 25th May 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U9A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:1 Maynooth Town FC
U10B
11.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:1 Skerries Town FC
U10F
10.00am / St Catherines Park
Rush Athletic FC 0:1 Clonee United
U11A
10.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U11D
12.00pm / Rathmore Road
Lusk United 1:0 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13C
11.00am / Pitch 4
Clonee United 0:5 Laytown

MGL Fixtures Thursday 23rd May 2024

U16A
7.00pm / TBA
Malahide United 1:3 Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 22nd May 2024

U13D
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 2:0 w/o Laytown United

MGL Fixtures Tuesday 21st May 2024

U16A
7.00pm / Whelan Park
Larkview 0:5 Clonee United

NDSL Fixtures Tuesday 21st May 2024

U14P
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 4:1 Dunboyne AFC

EWFL Fixtures Monday 20th May 2024

EWFL
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:5 Kilcock Celtic

MGL Fixtures Sunday 19th May 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 McKelvey
U11A
11.00am / DCU
Bohemian FC 0:1 Clonee United
U12A
11.15am / Old Athlone Road
Kinnegad Juniors AFC 0:2 Clonee United
U13A
10.00am / Kentstown NS
Balrath 3:0 Clonee United
U13D
11.15am / Seafield
Laytown United 1:6 Clonee United
U14P
11.15am / De Le Salle
United Girls FC 4:0 Clonee United
U15P
10.00am / Malahide Castle
Malahide United 1:5 Clonee United
U16A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
1.30pm / Leixlip ac
Leixlip 4:1 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 19th May 2024

U13P
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 2:0 Clonee United
U14P
2.00pm / Mount Temple
Marino 4:3 Clonee United
U14D
11.45am / Pitch 4
Clonee United 0:0 Tyrellstown United

NDSL Fixtures Saturday 18th May 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 St Itas
U9A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U10B
10.00am / Castlemartin
Donacarney Celtic 1:0 Clonee United
U10C
11.15am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC Red
U10F
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Rivervalley Rangers
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
10.00am / Darndale Park
Darndale 1:1 Clonee United
U12P
11.15am / Pitch 7
Clonee United 0:5 Donacarney Celtic
U12B
10.00am / Pitch 7
Clonee United 2:8 Stamullen FC
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Thursday 16th May 2024

U12P
6.30pm / CHC Park
Ratoath Harps vs Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 15th May 2024

U15P
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 4:1 Maynooth Town FC
U13D
7.00pm / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:5 Clonee United

NDSL Fixtures Tuesday 14th May 2024

U13P (Sunday)
6.30pm / Pitch 4
Clonee United 1:2 Dunboyne AFC

AUL Fixtures Tuesday 14th May 2024

Senior
7.00pm / Pitch 6
Clonee United 3:7 Swords Manor FC

EWFL Fixtures Monday 13th May 2024

EWFL
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:6 Newlane FC

MGL Fixtures Sunday 12th May 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Balscadden FC
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
10.00am / AUL Complex
Clonee United 0:1 Glebe North
Under 11 MGL Swords Pavillions Cup Final
U12A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13A
1.45pm / Pitch 4
Clonee United 3:2 Lusk United
U13D
11.30am / TBA
Marino AFC 1:2 Clonee United
U14P
TBA / TBA
TBA vs TBA
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16A
2.00pm / Phoenix Park
Bohemian FC 0:3 Clonee United
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 12th May 2024

U13P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14P
10.00am / AUL Complex
Clonee United vs Donacarney Celtic
Under 14 David Conroy Cup Final
U14D
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Saturday 11th May 2024

U8A
10.00am / CHC Park
Ratoath Harps 1:0 Clonee United
U9A
TBA / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U10B
10.00am / Gormanstown Castle
Stamullen FC 1:1 Clonee United
U10C
11.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC Blue 1:0 Clonee United
U10F
10.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United Yellow 0:1 Clonee United
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Stamullen FC Red
U12B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13C
12.00pm / Pitch 4
Clonee United 2:1 Ashbourne United

MGL Fixtures Thursday 9th May 2024

U14P
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:6 Bohemian FC
Jim Mooney Cup Semi-Final

NDSL Fixtures Thursday 9th May 2024

U14P
6.45pm / Summerhill
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U14D
7.00pm / Pitch 5
Clonee United 4:5 Ashbourne Utd

EWFL Fixtures Wednesday 8th May 2024

EWFL
7.00pm / Pitch 5
Clonee United 1:3 Liffeybank

MGL Fixtures Wednesday 8th May 2024

U16A
6.30Pm / Pitch 4
Clonee United 4:3 Malahide Utd

MGL Fixtures Sunday 05th May 2024

U8A
10.00am / TBC
loughshinny Utd 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / DCU
Bohemian FC 0:1 Clonee United
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13A
12.30Pm / Kentstown Ns
Balrath Girls Boys FC vs Clonee United
U13D
10.00am / Pitch 4
Clonee United 6:1 Dunboyne AFC
U14P
12.45Pm / CHC Park
Ratoath Harps 3:2 Clonee United
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U16A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 05th May 2024

U13P
11.15am / St Molagas Park
Balbriggan FC 5:0 Clonee United
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14D
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Saturday 04th May 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Donacarney Celtic
U9A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U10B
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Maynooth Town FC
U10C
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Ashbourne United
U10F
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U11A
11.00am / Town Park
Skerries Town FC 1:0 Clonee United
U11D
12.00Pm / Pitch 3
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U12P
10.00am / Town Park
Skerries Town FC 6:3 Clonee United
U12B
1.00Pm / Pitch 7
Clonee United 1:4 Kinnegad
U13C
11.00am / Archerstown
Ashbourne United 3:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 04th May 2024

Senior
2.00Pm / AUL Complex
Kinsealy Utd vs Clonee United

NDSL Fixtures Wednesday 1st May 2024

U12P (Boys)
7.00pm / Blackhills
Donacarney vs Clonee United

NDSL Fixtures Tuesday 30th April 2024

U13P (Sunday)
6.30pm / Summerhill Road
Dunboyne AFC vs Clonee United

EWFL Fixtures Monday 29th April 2024

EWFL
6.30pm / Rosemount Park
Rosemount Mulvey vs Clonee United
Philip Henry Memorial Cup

MGL Fixtures Sunday 28th April 2024

U8A
TBA / Ring Commons
Balscadden FC 0:1 Clonee United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Bohemian FC
U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 3:0 Skerries Town FC
U13A
11.15am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 4:1 Clonee United
U13D
11.15am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Ashbourne United
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U15P
11.15am / St Catherines Park D15
Liffeybank 3:2 Clonee United
U16A
11.45am / Leixlip Amenity Centre
Leixlip United 0:5 Clonee United
U18
10.00am / Rathmore Road
Lusk United 4:2 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 28th April 2024

U13P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14P
12.30pm / Towns Park
Skerries Town FC 3:5 Clonee United
U14D
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 1:2 Laytown United

NDSL Fixtures Saturday 27th April 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U9A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 East Meath United
U10B
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 East Meath United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
12.00pm / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U11D
12.00pm / Pitch 3
Clonee United 1:1 Maynooth Town FC
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
11.00am / Gormanstown Castle
Stamullen FC 2:0 Clonee United
U13C
1.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:2 Rivervalley Rangers

EWFL Fixtures Monday 22nd April 2024

EWFL
7.00pm / Pitch 4
Clonee United vs St Pauls Artane

MGL Fixtures Sunday 21st April 2024

U8A
10.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:1 Clonee United
U10C
12.30pm / Maypark
Killester/Donnycarney 0:1 Clonee United
U11A
11.00am / Pumplane
Glebe North 1:0 Clonee United
U12A
11.15am / Pitch 7
Clonee United 5:0 Kinnegad Juniors AFC
U13A
10.00am / Craoibhin Park
Glebe North 1:5 Clonee United
U13D
10.00am / Pitch 4
Clonee United 2:0 Rush Athletic FC
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U15P
11.30am / Phoenix Park
Bohemian FC 2:3 Clonee United
U16A
10.00am / Pitch 5
Clonee United 5:1 Larkview FC
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 21st April 2024

U13P
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 1:3 Balbriggan FC
U14P
1.45pm / Pitch 4
Clonee United 2:3 Ratoath Harps
U14D
2.00pm / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:2 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 20th April 2024

U8A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U9A
12.00pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:0 Clonee United
U10B
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:0 St Itas AFC
U10C
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Willows FC
U10F
10.00am / TBA
Rivervalley Rangers 0:1 Clonee United
U11A
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12B
12.00pm / Pitch 7
Clonee United 3:1 St Columban's
U13C
11.00am / Pitch 4
Clonee United 1:6 Maynooth Town FC

AUL Fixtures Saturday 20th April 2024

Senior
2.00pm / Coldcut Club
Newlane FC 5:9 Clonee United

EWFL Fixtures Sunday 14th April 2024

EWFL
OFF / OFF
OFF vs OFF
O'Neills Cup

MGL Fixtures Sunday 14th April 2024

U8A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Ashbourne United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
11.30am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Maynooth Town FC Blue U11A
Under 11 Swords Pavillion Cup Semi Final
U12A
10.00am / Belheary Reservoir
Swords Celtic FC U12P 1:0 Clonee United
Under 12 Astro Park Cup Quarter Final
U13A
10.00am / Rathmore Road
Lusk United 2:1 Clonee United
U13D
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 0:4 Ashbourne United U13B
Under 13 Molly O'Toole Cup Quarter Final
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
9.30am / Pitch 4
Clonee United 1:3 Maynooth Town FC
U16A
11.15am / Kentstown National School
Balrath Girls/Boys FC 2:5 Clonee United
U18
1.45pm / Pitch 4
Clonee United 1:2 Leixlip United
Under 18 Lee Brothers Cup Semi Final

NDSL Fixtures Sunday 14th April 2024

U13Int
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14P
10.00am / Seafield Laytown
Laytown United 4:5 Clonee United
Under 14 David Conroy Cup Semi Final
U14D
12:30pm / Rivervalley Park Ridgewood
Rivervalley Rangers 2:3 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 13th April 2024

U8A
11.15am / Ballymastone
St Itas 0:1 Clonee United
U9A
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U10B
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Laytown United
U10C
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Lusk
U10F
9.00am / St Catherines Park D15
Liffeybank FC 0:1 Clonee United
U11A
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Glebe North
U11D
12.00pm / Pitch 3
Clonee United 1:0 Lusk United
U12P
1.00pm / Pitch 7
Clonee United 2:4 Dunboyne AFC
U12B
12.00pm / Old Athlone Road Kinnegad
Kinnegad Juniors AFC 2:1 Clonee United
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

AUL Fixtures Saturday 13th April 2024

Senior
Idle / Idle
Idle vs Idle

EWFL Fixtures Sunday 7th April 2024

NDSL Fixture Tuesday 9th April 2024

EWFL
OFF / OFF
OFF vs OFF
Challenge Cup
U13Int
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 7th April 2024

U8A
TBA / Foxhill Park
Ayrfield United FC 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U11A
/ Tyrellstown All Weather
Clonee United 1:0 Maynooth Town FC
Under 11 Swords Pavillion Cup
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
2.30pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC vs Clonee United
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
11.30pm / CHC All Weather
Ratoath Harps 2:0 Clonee United
Under 14 Jim Mooney Cup
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16A
10.00am / Belcamp Park
Killester/Donnycarney U16A 1:3 Clonee United
Under 16 Carlton Cup
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 7th April 2024

U13Int
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
10.00am / Seafield Laytown
Laytown United 2:5 Clonee United
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 6th April 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U9A
12.15pm / Towns Park
Skerries Town FC 1:0 Clonee United
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
1.30pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 2:0 W/O Clonee United
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 6th April 2024

Senior
2.00pm / Edenmore Cresent
Grange Woodbine 5:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 30th March 2024

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United vs Ballyogan Celtic

EWFL Fixtures Monday 25th March 2024

EWFL
8.00pm / Airlie Park Lucan
Liffeybank 6:3 Clonee United
O'Neills Cup

MGL Fixtures Sunday 24th March 2024

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:1 Kilmore Celtic
U10C
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Killester/Donnycarney
U11A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Hartstown Huntstown U11B
Under 11 Cup Grade 1
U12A
10.00am / Malahide Castle
Malahide United 1:1 Clonee United
U13A
12.45pm / Pitch 4
Clonee United 0:5 Lucan United U13B
Under 13 Liam Farrell Cup Quarter Final
U13D
10.00am / Rathmore Road
Lusk United 4:4 Clonee United
U14P
10.00am / Oscar Traynor Road
Bohemian FC 6:1 Clonee United
U15P
10.00am / Priorswood
Killester/Donnycarney U15P 5:0 Clonee United
Under 15 DP Sports Tours Cup Round 2
U16A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
OFF / OFF
Clonee United WO Clonee Bohemian FC U18B
Under 18 Lee Brothers Cup Round 2

NDSL Fixtures Sunday 24th March 2024

U13Int
11.15am / Pitch 5
Clonee United 2:1 Skerries Town FC
U14P
12.15pm / Archerstown Grounds
Ashbourne United U14P 0:5 Clonee United
Under 14 David Conroy Cup
U14D
11.30am / Pitch 4
Clonee United 2:0 Ayrfield United

NDSL Fixtures Saturday 23rd March 2024

U8A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U9A
10.00am / TBA
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U10B
10.00am / TBA
Clonee United 1:1 Malahide United
U10C
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 0:1 Clonee United
U10F
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11A
10.00am / TBA
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC U11A
Under 11 O'Neills Cup
U11D
11.00am / TBA
Clonee United 1:0 Darndale FC
U12P
11.15am / Pitch 7
Clonee United 1:2 Skerries Town FC U12A
Under 12 Mattress Mick Cup
U12B
12.30pm / CHC Park All Weather
Ratoath Harps U12P 6:1 Clonee United
Under 12 Mattress Mick Cup
U13C
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 0:3 Rivervalley Rangers
Under 13 McCabe Cup

AUL Fixtures Saturday 23rd March 2024

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 0:5 Willows FC
Unidare Cup

AUL Fixtures Saturday 16th March 2024

Senior
2:30pm / Killbarack
Darndale FC vs Clonee Unite
PTSB AUL Challenge Cup

EWFL Fixtures Sunday 10th March 2024

EWFL
OFF / OFF
OFF vs OFF
O'Neills Cup

MGL Fixtures Sunday 10th March 2024

U8A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Lusk United
U10C
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 St Itas AFC
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12A
11.15am / Pitch 7
Clonee United 2:1 Ashbourne United
Under 12 Astro Park Cup
U13A
12.00pm / Pitch 5
Clonee United 3:2 Dunboyne AFC U13P
Under 13 Liam Farrell Cup
U13D
10.00am / Pitch 4
Clonee United 3:1 Bohemian FC U13B
Under 13 O'Neills Cup
U14P
11.45am / CHC All Weather
Ratoath Harps U14A 0:5 Clonee United
Under 14 Molly O'Toole Cup
U15P
11.30pm / Archerstown Grounds
Ashbourne United U15B 0:2 WO Clonee United
Under 15 DP Sports Tours Cup
U16A
1.30pm / Pitch 5
Clonee United 2:0 WO Lourdes Celtic U16B
Under 16 Carlton Cup
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF
Under 18 Lee Brothers Cup

NDSL Fixtures Sunday 10th March 2024

U13Int
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 1:3 Donacarney Celtic
Under 13 Bohemians FC Cup
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 9th March 2024

U8A
10.00am / TBA
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U9A
11.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U10B
TBA / Malahide Castle
Malahide United 1:1 Clonee United
U10C
11.00am / Poppintree Park
Willows FC 0:1 Clonee United
U10F
TBA / Glin Road
St Columbans 0:1 Clonee United
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
11.00am / Fr Collins Park
Trinity Donaghmede U11C 1:0 Clonee United
Under 11 Mattress Mick Cup
U12P
1.30pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:0 Clonee United
U12B
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:1 Skerries Town FC
U13C
12.30pm / TBA
Rivervalley Rangers 3:3 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 9th March 2024

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 2:6 Clontarf FC

EWFL Fixtures Sunday 3rd March 2024

EWFL
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 3rd March 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
11.15am / Tyrellstown All Weather
Clonee United 1:0 Malahide United
U13A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13D
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
1.45pm / Tyrellstown All Weather
Clonee United 2:2 Leixlip United

NDSL Fixtures Sunday 3rd March 2024

U13Int
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
12.30pm / Tyrellstown All Weather
Clonee United 5:0 Donacarney Celtic
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 2nd March 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

AUL Fixtures Saturday 2nd March 2024

Senior
2.30pm / Bluebell Community Centre
Marrowbone Lane FC 4:1 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 25th February 2024

U8A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Balscadden FC
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U12A
12.00pm / DCU
Bohemian FC 1:3 Clonee United
U13A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13D
12.45pm / Pitch 5
Clonee United 4:2 Maynooth Town FC
U14P
10.00am / Pitch 5
Clonee United 1:2 Balbriggan FC
U15P
11.30am / Pitch 5
Clonee United 5:2 Malahide United
U16A
2.00pm / Meadow View
Granada 1:0 Clonee United
U16 Girls Trophy Rd 16
U18
11.15am / Gormanstown Castle
Stamullen FC 1:1 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 25th February 2024

U13Int
10.00am / Pitch 4
Clonee United 3:2 Kinsealy United U13Inter
Under 13 Bohemians FC Cup
U14P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 6:1 Rush Athletic U14A
Under 14 David Conroy Cup
U14D
1.00pm / Pitch 4
Clonee United 0:2 Killester Donnycarney U14C
Under 13 Officemate Cup

NDSL Fixtures Saturday 24th February 2024

U8A
10.00am / CHC Pk
Ratoath Harps 1:0 Clonee United
U9A
10.00am / TBA
Clonee United 0:1 Skerries Town
U10B
10.00am / Minnestown Road
East Meath United 1:1 Clonee United
U10C
10.00am / TBA
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U10F
11.00am / TBA
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U11A
11.00am / Towns Park
Skerries Town 0:1 Clonee United
U11D
10.00am / Towns Park
Skerries Town 1:0 Clonee United
U12P
12.00pm / Pitch 7
Clonee United 5:0 Kinnegad Juniors AFC U12B
Under 12 Mattress Mick Cup
U12B
10.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC U12A 0:1 Clonee United
Under 12 Mattress Mick Cup
U13C
1.30pm / Pitch 4
Clonee United 3:2 Artane/Beaumont U13C
Under 13 Tommy Mc Cabe Cup

AUL Fixtures Saturday 24th February 2024

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 1:3 Beechill

MGL Fixtures Sunday 18th February 2024

U8A
11.00am / TBA
Balrath 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / Celtic Park Charlestown Finglas
Mc Kelvey Celtic 1:0 Clonee United
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
12.15pm / Tyrellstown All Weather
Clonee United 1:1 Balrath
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U16A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 18th February 2024

U13Int
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14D
11.15am / Foxhill Park
Ayrfield Utd FC 1:1 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 17th February 2024

U8A
11.15am / TBA
St Itas 0:1 Clonee United
U9A
11.00am / Minnestown Road
East Meath United 0:1 Clonee United
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
11.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 17th February 2024

Senior
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 11th February 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
12.00pm / Balheary Reservoir
Swords Celtic FC Yellow 0:1 Clonee United
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
12.45pm / All Weather Bremore
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16A
11.15am / Tyrellstown All Weather
Clonee United 4:1 Balrath
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 11th February 2024

U13Int
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
1.00pm / Tyrellstown All Weather
Clonee United 2:1 East Meath United

NDSL Fixtures Saturday 10th February 2024

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U9A
11.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:0 Clonee United
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC Red 1:1 Clonee United
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 10th February 2024

Senior
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 4th February 2024

U13Int
10.00am / Pitch 4
Clonee United 6:2 Balrothery FC
U14P
2.00pm / Tralee
St Brendans Pk FC 3:3 Clonee United
Lost on Penos. SFAI National Cup Last 32
U14D
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 1:5 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 3rd February 2024

U8A
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 0:1 Clonee United
U9A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U10B
11.00am / School a/w
Maynooth Town FC 1 1:0 Clonee United
U10C
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Lusk United
U10F
11.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United Black 0:1 Clonee United
U11A
12.00pm / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:1 Clonee United
U11D
10.00am / Gormanstown Castle
Stamullen FC Black 1:0 Clonee United
U12P
11.15am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 2:2 Clonee United
U12B
10.00am / Glin Road
St Columbans S/B 2:0 Clonee United
U13C
11.00am / Rockfield Park
Artane/Beaumount 1:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 3rd February 2024

Senior
2.00pm / Deaf Village Ireland
St Vincents Deaf 2:7 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 28th January 2024

U10C

U8A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Loughshinny United
U11A
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Glebe North
U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 5:1 Ashbourne United
U13A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 1:1 Maynooth Town FC
U13D
1.00Pm / Pitch 5
Clonee United 2:0 Marino AFC
U14P
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 0:0 United Girls FC
U15P
2.30pm / Maypark/11 aside Priorswood
Killester/Donnycarney 4:0 Clonee United
U16
TBA / Dooradoyle V94 P786
Regional United 1:2 Clonee United
Under 16s SFAI Girls Trophy
U18
11.30am / Pitch 5
Clonee United 1:6 Lusk United

NDSL Fixtures Sunday 28th January 2024

U13Int
10.00am / Pitch 5
Clonee United 1:3 Donacarney Celtic
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
12.30pm / Tyrellstown Park
Tyrellstown United 2:1 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 27th January 2024

U8A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U9A
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U10B
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Lusk United
U10C
10.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United 1:0 Clonee United
U10F
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 St Columbans S/B
U11A
10.00am / Pump Lane
Glebe North 1:0 Clonee United
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:2 Skerries Town FC
U12B
11.15am / Pitch 7
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 27th January 2024

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 5:0 Rivermount Boys
Frank Roe Cup Last 16

MGL Fixtures Sunday 21st January 2024

U12A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Glebe North
U13B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14P
11:15am / Pitch 4
Clonee United 0:3 Bohemian FC
U15P
10.00am / Pitch 5
Clonee United 2:2 Liffeybank
U16A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U17/18A
11.30am / Pitch 5
Clonee United 0:3 Cambridge

NDSL Fixtures Sunday 21st January 2024

U13A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town 2:4 Clonee United
U14P
11.30am / Archerstown
Ashbourne United 1:4 Clonee United
U14D
1.00pm / Kettles Lane
Kinsealy United 1:1 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 20th January 2024

U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:0 Maynooth Town
U12B
11.15am / Towns Park
Skerries Town FC 2:1 Clonee United
U13C
10.00am / Seafield
Laytown United 2:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 20th January 2024

Senior
12.00pm / Edenmore Cresent
Clontarf 4:0 Clonee United

AUL Fixture Saturday 16th December

Senior
OFF / OFF
OFF vs OFF

LFL Fixtures Sunday 10th December 2023

U19
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 10th December 2023

U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 5:0 Bohemian FC
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16
10.00am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Bellurgan United
Under 16 SFAI Girls Trophy Rd 3
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 10th December 2023

U13A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town 1:3 Clonee United
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 9th December 2023

U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 0:4 Donnacarney Celtic
U12C
11.30am / Pitch 7
Clonee United 3:0 Kinnegad Juniors AFC

AUL Fixtures Saturday 9th December 2023

Senior
2.00pm / Deaf Village Ireland
St Vincents Deaf vs Clonee United

LFL Fixtures Sunday 3rd December 2023

U19
2.00pm / Summerhill
Dunboyne AFC vs Clonee United

MGL Fixtures Sunday 3rd December 2023

U8A
11.00am / Ring Commons
Balscadden FC 0:1 Clonee United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
12.30pm / DCU
Bohemian FC 0:1 Clonee United
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
10.00am / Rathmore Road
Lusk United 2:1 Clonee United
U13B
10.00am / Tyrrelstown Park
Tyrrelstown United vs Clonee United
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 3rd December 2023

U13A
12.30pm / Glebe Park
Balrothery FC 0:1 Clonee United
U14P
/
Clonee United 6:1 Shamrock FC
U14 SFAI Subway National Cup Round 4
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 2nd December 2023

U8A
10.00am / Ballymastone Road
St Itas AFC 0:1 Clonee United
U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10D
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:1 Clonee United
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11D
1.00pm / Towns Park
Skerries Town FC 0:1 Clonee United
U12P
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 2:0 Clonee United
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 2nd December 2023

Senior
OFF / OFF
OFF vs OFF

LFL Fixtures Sunday 26th November 2023

U19
11.00am / Pitch 6
Clonee United 0-2 Kingswood

MGL Fixtures Sunday 26th November 2023

U8A
11.00am / Scoil Ide/U14 Oscar Traynor Road
Kilmore Celtic 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Rush Athletic FC
U11A
1.00pm / Rathmore Road
Lusk United 0:1 Clonee United
U12A
10.00am / St Catherines Park
Liffeybank 0:5 Clonee United
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13B
10.00am / Pitch 5
Clonee United 0:5 Balbriggan FC
U14P
10.00am / Pitch 6
Clonee United 2:0 Balbriggan FC
U15P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:6 Bohemian FC
U16
1.30pm / Pitch 4
Clonee United 5:0 Ashbourne United
U18
12.30pm / Pitch 6
Clonee United 2:2 Bohemian FC

NDSL Fixtures Sunday 26th November 2023

U13A
11.15am / Pitch 5
Clonee United 2:0 Rivervalley Rangers
U14P
12.00pm / Pitch 4
Clonee United 7:6 Rock Celtic FC
U14 SFAI Subway National Cup
U14D
11.15am / Phoenix Park
Bohemian FC 2:1 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 25th November 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U9A
10.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U10B
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Stamullen FC
U10D
11.00am / TBA
Stamullen FC 0:1 Clonee United
U10F
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Darndale FC
U12P
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 5:0 Clonee United
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
12.15pm / Pitch 4
Clonee United 6:1 Malahide United

AUL Fixtures Saturday 25th November 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 2:3 MarrowBone Lane FC

LFL Fixtures Friday 17th November 2023

U19
8.00pm / Porterstown
Castleknock FC vs Clonee United
O'Leary Cup

MGL Fixtures Sunday 19th November 2023

U8A
10.00am / Kentstown National School
Balrath Boys/Girls FC 0:1 Clonee United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
10.00am / Ballymastone
St Itas AFC 1:1 Clonee United
U13A
10.00am / Gormanstown Castle
Stamullen FC 0:4 Clonee United
U13B
2.00pm / Towns Park
Skerries Town FC vs Clonee United
U14P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18
11.15am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Dunboyne AFC

NDSL Fixtures Sunday 19th November 2023

U13A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:2 Ratoath Harps
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Saturday 18th November 2023

U15P
11.30pm / Kilberry Navan
Torro United AFC 6:2 Clonee United
U15 SFAI Subway National Cup Round 3

NDSL Fixtures Saturday 18th November 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:1 Ashbourne United
U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10B
10.00am / Towns Park
Skerries Town FC 1:0 Clonee United
U10D
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Glebe North
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
11.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U11D
11.15am / Rathcoffey Road - SSG Pitch
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U12P
12.00pm / Pitch 7
Clonee United 0:5 Balbriggan FC
U12B
1.15pm / Pitch 7
Clonee United 2:5 Drogheda Town FC
U13C
11.00am / Towns Park
Skerries Town FC 5:2 Clonee United
U14P (Sun)
11.30am / Phoenix Park
Bohemian FC 4:9 Clonee United
U14 SFAI Subway National Cup

AUL Fixtures Saturday 18th November 2023

Senior
Idle / Idle
Idle vs Idle

AUL Fixtures Saturday 11th Novemeber 2023

Senior
2.00pm /
Ballyogan Celtic 4:0 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 12th November2023

U19
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 12th November 2023

U8A
TBA / Loughshinny Park
Loughshinny United vs Clonee United
U10C
TBA / St Molagas Park
Balbriggan FC Yellow vs Clonee United
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
10.00am / Craoibhin Park
Glebe North vs Clonee United
U13B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
Idle / Idle
MGL Interleagues vs MGL Interleagues
U15P
12.30pm / Rathcoffey Road Astro
Maynooth Town FC vs Clonee United
U16
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 12th Novemeber 2023

U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
10.00am / Seafield Laytown
Laytown United vs Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 11th November 2023

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10B
3.30pm / Malahide Castle
Malahide United 0:1 Clonee United
U10D
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10F
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
TBA / CRH Park
Ratoath Harps 3:1 Clonee United
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A (Sun)
11.30am / The Grange Kells
Kells Celtic Youths FC 3:2 Clonee United
U13 SFAI Subway National Trophy

LFL Fixtures Sunday 5th November2023

U19
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 5th November 2023

U8A
11.15am / Kenstown National School
Balrath FC vs Clonee United
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U16
10.00am / Kenstown National School
Balrath FC vs Clonee United
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 5th Novemeber 2023

U13A
11.30am / CRH Park
Ratoath Harps vs Clonee United
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14D
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 4th Novemeber 2023

U8A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10D
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10F
10.00am /
Rivervalley Rangers 0:1 Clonee United
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13C
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 4th Novemeber 2023

Senior
OFF / OFF
OFF vs OFF

LFL Fixtures Sunday 29th October 2023

U19
3.00pm /
Greystones 2:0 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 29th October 2023

U14P
11.00am / Albion Pitches
Albion Rovers 5:0 Clonee United
U14 SFAI Subway National Trophy
U15P
/
Clonee United 2:0 WO Lourdes Celtic
SFAI Subway National Cup
U16
10.00am / Kentstown ns
Balrath FC 3:2 Clonee United
SFAI Subway National Cup

NDSL Fixtures Sunday 22nd October 2023

U8A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
Saturday Side
U13B
12.30pm /
Shamrock Celtic 2:0 Clonee United
Saturday Side U13 SFAI Subway National Trophy
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF

LFL Fixtures Sunday 22nd October 2023

U19
OFF / OFF
OFF vs OFF

MGL Fixtures Sunday 22nd October 2023

U8B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11B
9.45am / Hartstown Park All Weather Pitch
Hartstown Huntstown FC 0:1 Clonee United
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U16
OFF / OFF
OFF vs OFF
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Saturday 21st October 2023

U9A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U10F
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF

AUL Fixtures Saturday 21st October 2023

Senior
Idle / Idle
Idle vs Idle

LFL Fixtures Sunday 15th October 2023

U19
11.10am / Pitch 4
Clonee United 1:5 Howth

MGL Fixtures Sunday 15th October 2023

U8B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11B
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Lusk United
U12P
10.00am / De la Salle Churchtown
United Girls FC 5:2 Clonee United
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13D
11.15am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:4 Clonee United
U14P
12.00pm / Stanaway Park
Larkview FC 0:4 Clonee United
U15P
11.30am / Malahide Castle
Malahide United 2:2 Clonee United
U16
1.00pm / CRH Park
Ratoath Harps 3:0 Clonee United
U18
1.00pm / Towns Park
Skerries FC 1:3 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 15th October 2023

U13A
11.30am / Minnestown Road
East Meath United 5:1 Clonee United
U14P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 3:4 Laytown United

NDSL Fixtures Saturday 14th October 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 St Itas AFC
U9A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Skerries Town FC
U10A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U10D
11.00am / Poppintree Park No3
Willows FC 0:1 Clonee United
U10F
10.00am / St Catherines Park
Rush Athletic FC 1:0 Clonee United
U11A
12.00pm / Towns Park
Skerries Town FC 0:1 Clonee United
U11D
11.00am / Pitch 2
Clonee United 1:1 Skerries Town FC
U12A
10.00am / TBA
Stamullen FC 2:7 Clonee United
U12C
12.00pm / Poppintree Park No3
Willows FC 3:1 Clonee United
U13B
12.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:6 Stamullen FC
U14B
1.15pm / Pitch 4
Clonee United 0:3 Stamullen FC

AUL Fixtures Saturday 14th October 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 3:5 Newlane FC

LFL Fixtures Sunday 8th October 2023

U19
11.00am / Edenmore Cresent
Clontarf 3:1 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 8th October 2023

U8B
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Ayrfield United FC
U11B
12:00pm /
Balrath FC 0:1 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13A
10.00am / Kentstown National School
Balrath FC 5:4 Clonee United
U13D
12:30pm / Pitch 5
Clonee United 2:3 Tyrrelstown United
U14P
11.30am / Pitch 4
Clonee United 0:1 Balbriggan FC U14
U14 SFAI Subway National Cup Round 1
U15P
11:15am / TBA
Albion Rovers 2:3 Clonee United
U15 SFAI Subway National Cup Round 1
U16
12.45pm / TBA
Liffeybank 1:3 Clonee United
U16 SFAI Subway National Cup Round 1
U18
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Sunday 8th October 2023

U13A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:0 Ayrfield United FC
U14P
10.00am / CHC Park
Ratoath Harps 2:4 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 7th October 2023

U8A
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 0:1 Clonee United
U9A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U10A
12.30pm / Towns Park
Skerries Town FC 1:0 Clonee United
U10D
11.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U10F
10.00am / Paddy McGuinness Park
Cloghertown United 1:0 Clonee United
U11A
10.00am / St Molagas Park
Balbriggan FC 4:5 Clonee United
U11D
12.00pm / Pitch 1
Clonee United 2:2 Maynooth Town FC
U12A
12.45pm / Summerhill Road
Dunboyne AFC 0:4 Clonee United
U12C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 2:0 Kinnegad Juniors AFC
U13B
11.30am / Pitch 4
Clonee United 1:4 Park Villa
U13 SFAISubway National Cup Round 1
U14B
12.30pm / Brookstone Road
Baldoyle United 6:1 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 7th October 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 5:0 St Vincents Deaf

LFL Fixtures Sunday 1st October 2023

U19
1.30pm / Frank Cox Park
Rathcoole 5:1 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 1st October 2023

U8B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11B
10.00am / Pitch 1
Clonee United 4:3 Maynooth Town FC Red
U12P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
OFF / OFF
OFF vs OFF
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U16P
11.15am / Pitch 5
Clonee United 5:1 Larkview FC
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 1st October 2023

U13A
1.30pm / Pitch 4
Clonee United 0:4 Quay Celtic FC
U13 SFAI Subway National Cup
U14P
11:30am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Rush Athletic
U14 SFAI Subway National Cup

NDSL Fixtures Saturday 30th September 2023

U8A
10.00am / Blackhills
Donnacarney Celtic 0:1 Clonee United
U9A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U10A
10.00am / Archerstown Ground
Ashbourne United 1:0 Clonee United
U10D
10.00am / Malahide Castle
Malahide United 0:1 Clonee United
U10F
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U11A
12.00pm / Pitch 2
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U11D
11.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Artane/Beaumount
U12A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
1.00pm / Pitch 7
Clonee United 3:1 Dunboyne AFC
U13B
11.30am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 5:0 Clonee United
U14B
12.30pm / Rathcoffey Road Astro
Maynooth Town FC 5:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 30th September 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 4:5 Grange Woodbine

LFL Fixture Sunday 24th September 2023

U19
11.00am / Pitch 6
Clonee United 3:2 Phoenix FC

MGL Fixtures Sunday 24th September 2023

U8B
10.00am / Scoil Ide/U14 Oscar Traynor Road
Kilmore Celtic 1:1 Clonee United
U11B
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Swords Celtic FC
U12P
10.00am / Celbridge Rd Loughlinstown
Ballyoulster United AFC 2:0 Clonee United
U13A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 0:2 Lusk United
U13D
1.30pm / Malahide Castle
Malahide United 3:0 Clonee United
U14P
11.30am / Pitch 4
Clonee United 3:3 Larkview FC
U15P
11.15am / St Catherines Park
Liffeybank 3:2 Clonee United
U16
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18
2.00pm / Pitch 6
Clonee United 2:1 Balrath FC

NDSL Fixtures Sunday 24th September 2023

U13A
10.00am / Pitch 5
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U14P
11.30am / Pitch 5
Clonee United 6:4 Marino AFC

NDSL Fixtures Saturday 23rd September 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Ashbourne United
U9B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10A
1.00pm / Pitch 2
Clonee United 0:1 Skerries
U10D
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Liffeybank
U10F
11.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Rivervalley Rangers
U11A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12A
12.00pm / Pitch 7
Clonee United 2:1 Glebe North
U12C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 2:3 Donacarney Celtic
U14B
11.30am / Pitch 4
Clonee United 2:0 Willows FC
Walkover

AUL Fixtures Saturday 23rd September 2023

Senior
2.00pm / Beech Hill Park
Beechhill United 3:8 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 17th September 2023

U8B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U11B
OFF / OFF
OFF vs OFF
U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:1 Stepaside
U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13D
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
10.00am / Pitch 5
Clonee United 1:2 United Girls FC
U15P
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 4:9 Liffeybank
U16
2.00pm / Pitch 4
Clonee United 5:0 Maynooth Town FC
U18
OFF / OFF
OFF vs OFF

NDSL Fixtures Sunday 17th September 2023

U13A
OFF / OFF
OFF vs OFF
U14P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 2:0 Ashbourne United

NDSL Fixtures Saturday 16th September 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Maynooth Town FC
U9B
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Laytown United
U10A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Maynooth Town FC
U10D
11.15am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Lusk United
U10F
10.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:1 Clonee United
U11A
11.00am / Pump Lane
Glebe North 0:1 Clonee United
U11D
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Lusk United
U12A
12.30pm / Pitch 7
Clonee United 4:0 Maynooth Town FC
U12C
11.00am / Pitch 7
Clonee United 7:2 Bohemian FC
U13B
12.15pm / Pitch 4
Clonee United 1:6 Rush Athletic FC
U14B
12.45pm / St. Molagas Park
Balbriggan FC 3:1 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 16th September 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 0:5 Kinsealy

EWFL Fixtures Monday 11th September 2023

EWFL
6.30pm / Pitch 4
Clonee United vs St. Columbans

LFL Fixtures Sunday 10th September 2023

U19
1.00pm / Pitch 5
Clonee United 1:5 Stamullen FC

MGL Fixtures Sunday 10th September 2023

U8B
10.00am / Loughshinny Park
Loughshinny United 0:1 Clonee United
U11B
10.00am / Balheary Reservoir
Swords Celtic FC 0:1 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13A
12.45pm / Malahide Castle
Malahide United 4:1 Clonee United
U13D
10.00am / Seafield Laytown
Laytown United 1:6 Clonee United
U14P
10.00am / St. Molagas Park
Balbriggan FC 2:0 Clonee United
U15P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 3:3 Malahide United
U16P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18
11.30am / Pitch 4
Clonee United 4:1 Lusk United

NDSL Fixtures Sunday 10th September 2023

U13A
10.00am / Kettles Lane Kinsealy
Kinsealy United 3:2 Clonee United
U14P
12.45pm / St. Molagas Park
Balbriggan FC 0:3 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 9th September 2023

U8A
10.00am / Ballymastone
St.Itas AFC 1:0 Clonee United
U9B
10.00am / Seafield Park
Laytown United 0:1 Clonee United
U10A
10.00am / St Molagas Pk
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U10D
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Stamullen FC
U10F
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Cloghertown United
U11A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Skerries Town
U11D
1.00pm / Orlynn Park
Lusk United 1:1 Clonee United
U12A
11.00am / Glin Road
St Columban's S/B 2:3 Clonee United
U12C
11.15am / Pitch 7
Clonee United 4:0 Dunboyne AFC
U13B
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 2:3 Dunboyne AFC
U14B
10.00am / Ballymastone
St.Itas AFC 5:1 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 9th September 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 1:5 Beggsboro

EWFL Fixtures Monday 4th September 2023

EWFL
6.45pm / Rosemount Park
Rosemount Mulley vs Clonee United

AUL Fixtures Saturday 2nd September 2023

Senior
2.00pm / Brackenstown Road
Swords Manor vs Clonee United

EWFL Fixtures Monday 12th June 2023

EWFL
7.15Pm / Pitch 4
Clonee United 3:1 Parkvale

EWFL Fixtures Wednesday 21th June 2023

EWFL
7.15Pm / Pitch 4
Clonee United vs St Patricks

EWFL Fixtures Monday 22nd May 2023

EWFL
7.00pm / Glin Road
St Columbans 3:3 Clonee United

MGL Fixtures Tuesday 23rd May 2023

U15P
7.00pm / PRL Park
Peamount United 4:2 Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 24th May 2023

U12P
7.00pm / Airlie Heights
Lucan United 5:0 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 27th May 2023

U8A
10.00am / Racecourse Park
Baldoyle United 0:1 Clonee United
U8C
Off / Off
Off vs Off
U9C
Off / Off
Off vs Off
U10A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10C
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U11A
11.00am / Pitch 2
Clonee United 1:1 Maynooth Town FC
U11C
12.00pm / Pitch 2
Clonee United 0:1 Skerries Town FC

NDSL CUP Fixtures Saturday 27th May 2023

U13
12.00pm / Pitch 4
Clonee United 5:3 Rock Celtic
SFAI U13s Regional Cup Semi Final

NDSL Fixtures Sunday 28th May 2023

U9B
Off / Off
Off vs Off

MGL Fixtures Sunday 28th May 2023

U11P
10.00am / Pitch 2 and 3
Blitz vs Blitz
U18
11.30am / Whelan Park
Larkview FC 0:5 Clonee United

EWFL Fixtures Monday 29th May 2023

EWFL
7.00pm / Station Road
Newbridge FC 3:1 Clonee United

EWFL Fixtures Monday 15th May 2023

EWFL
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 2:3 Enniskerry FC
Teresa Healy Cup

NDSL Fixtures Tuesday 16th May 2023

U18A
7.00pm / Ballymastone
St Itas AFC 2:3 Clonee United

MGL Fixtures Tuesday 16th May 2023

U13B
7.00pm / Malahide Castle
Malahide United 0:2 Clonee United
U15P
7.00pm / Pitch 5
Clonee United 2:1 St Itas AFC
U17B
7.00pm / Pitch 4
Clonee United 3:1 Kilnamanagh AFC

MGL Fixtures Wednesday 17th May 2023

U10 GP3
7.00pm / Ashbourne CC
Killegland Ath AFC 0:1 Clonee United

MGL Fixtures Thursday 18th May 2023

U12P
7.00pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town 1:0 Clonee United
U18
Off / Off
Off vs Off

NDSL Fixtures Saturday 20th May 2023

U9C

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Dunboyne AFC
U8C
Off / Off
Off vs Off
U10A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 1:0 Clonee United
U10C
10.00am / Orlynn Park
Lusk United Red 1:0 Clonee United
U11A
11.30am / Pitch 2
Clonee United 1:2 East Meath United Red
U11D
10.00am / St Olivers CC
Drogheda Town FC 3:2 Clonee United
U13C
11.15am / Racecourse Park
Baldoyle United 1:2 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 21st May 2023

U10GP3
TBC / TBC
Blitz vs Blitz
U11P
Off / Off
Off vs Off
U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 0:5 Bohemian FC
U12C
10.00am / Blackhills
Donacarney Celtic 1:1 Clonee United
U14A
10.00am / Meadowvale
Granada FC 1:6 Clonee United
U18
1.00pm / Pitch 5
Clonee United 6:4 Greystones United

NDSL Fixtures Sunday 21st May 2023

U9B
1.00pm / Glebe Park Balrothery
Balrothery FC 0:1 Clonee United
U18A
11.15am / Pitch 5
Clonee United 1:4 Kinsealy United

MGL Fixtures Sunday 14th May 2023

U11P
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:3 St Itas AFC
U12P
10.00am / Shanganagh Park
Shankill FC 5:1 Clonee United
U14A
10.00am / Ballyogan Park
Stepaside FC 3:2 Clonee United
U15P
11.15am / St Catherines Park Rush
Rush Athletic 0:5 Clonee United
U17B
1.00pm / Malahide Castle
Malahide United 0:5 Clonee United
U18
1.30pm / Bogmeadow
Enniskerry FC 2:0 w/o Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 14th May 2023

U9B
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Howth Celtic
U12A
11.00am / Pitch 7
Clonee United 1:1 Rivervalley Rangers

NDSL Fixtures Saturday 13th May 2023

U8A
10.00am / St Mologas Park
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U8C
Off / Off
Off vs Off
U9C
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Glebe North
U10A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Glebe North
U10C
10.00am / Pump Lane
Glebe North 4:4 Clonee United
U11A
10.00am / CHC Park
Ratoath Harps 4:1 Clonee United
U11D
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:2 Kinnegad Juniors AFC
U13P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

MGL Fixtures Thursday 11th May 2023

U12P
7.00pm / Pitch 7
Clonee United 1:1 Ballyoulster AFC

MGL U15 Academy Cup Final Sunday 7th May 2023

U15P
10.00am / AUL Complex
Clonee United 2-0 Ashbourne United
MGL U15 Academy Cup Winners!

MGL U18 Lee Brothers Cup Final Sunday 7th May 2023

U18
1.30pm / AUL Complex
Bohemian FC vs Clonee United

NDSL U13 Bohemians Cup Final Saturday 6th May 2023

U13P
10.05am / AUL Complex Pitch 9
Donacarney Celtic 6-6 Clonee United
Clonee WIN Cup final on penalties

LFL Fixtures Wednesday 3rd May 2023

U19A
7.00pm / Pitch 6
Clonee United vs Dunboyne

NDSL Fixtures Wednesday 3rd May 2023

U12D
7.00pm / St Mologas Park
Balbriggan FC 1:4 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 6th May 2023

U8A
10.00am / Summerholl Road
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U8C
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Glebe North
U9C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U10C
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Kilmore Celtic
U11A
10.00am / CHC Park
Ratoath Harps 7:2 Clonee United
U11D
12.00pm / Pitch 1
Clonee United 1:5 Maynooth Town FC

EWFL Fixtures Sunday 7th May 2023

EWFL
1.00pm / Ringsend Park
St Patricks CYFC vs Clonee United

AUL Fixtures Saturday 6th May 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 0:5 Ely Eoodland

MGL Fixtures Sunday 7th May 2023

U10 G3
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Lusk United 2
U11P
10.00am / Ballyogan Park
Stepaside FC 1:2 Clonee United
U12C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:0 Marino AFC
U17B
12.30om / Mourne View
Skerries Town FC 1:3 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 7th May 2023

U9B
10.00am / Inspire Fitness
Bohemian FC 0-1 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 7th May 2023

U19A
Off / Off
Off vs Off

MGL Fixtures Tuesday 2nd May 2023

U13B
Off / Off
Off vs Off

EWFL Fixtures Monday 1st May 2023

EWFL
7.00pm / Pitch 6
Clonee United 6-1 Rathcoole

MGL Fixtures Sunday 30th April 2023

U15P
Off / Off
Off vs Off
U18
Off / Off
Off vs Off

NDSL Fixtures Sunday 30th April 2023

U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 4:0 Ratoath Harps
U14A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Donacaney Celtic
U18A
Off / Off
Off vs Off

LFL Fixtures Sunday 30th April 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 1:4 Castleknock
Macron Cup Semi Final, 10min e/w plus pens if required

NDSL Fixtures Saturday 29th April 2023

U12D
10.30am / Malahide Castle
Malahide United 4:3 Clonee United
U13P
10.00am / Castle Martin
Donacarney Celtic 1:5 Clonee United

MGL Fixtures Thursday 27th April 2023

U15P
6.45pm / Airlie Heights
Lucan United 1:4 Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 26th April 2023

U18
Off / Off
Off vs Off

MGL Fixtures Tuesday 25th April 2023

U15P
6.45pm / Pitch 5
Clonee United 2:2 Peamount United

LFL Fixtures Wednesday 19th April 2023

U19A
Off / Off
Off vs Off

AUL Fixtures Wednesday 19th April 2023

Senior
7.00pm / Sportslink
Ely Woodlawn 3:2 Clonee United

MGL Fixtures Wednesday 19th April 2023

U18
Off / Off
Clonee United 2:0 Lucan United

MGL Fixtures Thursday 20th April 2023

U15P
6.30pm / Pitch 4
Clonee United 2:0 Greystones United
U17B
6.30pm / Ring Road
Kilnamanagh AFC 0:0 Clonee United

MGL Fixtures Friday 21st April 2023

U18
6.30pm / St Catherines Park Rush
Rush Atheltic 4:3 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 22nd April 2023

Senior
2.00pm / Belcamp Park
Celtic United 6:1 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 22nd April 2023

U8A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U8C
11.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Drogheda Town FC
U9C
10.00am / Glin Road
St Columban's S/B 1:0 Clonee United
U10A
Off / Off
Off vs Off
U10C
10.00am / Rivervalley Park
Rivervalley Rangers 1:0 Clonee United
U11A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:2 Dunboyne AFC
U11D
10.00am / Gormanstown College
Stamullen FC 5:0 Clonee United
U12D
11.15am / Town Park
Skerries Town FC Yellow 1:6 Clonee United
U13P
11.15am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 0:4 Clonee United
U13C
12.30pm / St Molagas Park
Balbriggan FC 2:3 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 23rd April 2023

U10 G3
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town 2 0:1 Clonee United
U11P
11.15am / Ring Road
United Girls FC 1:0 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 3:0 Ratoath Harps
U13B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 2:1 Greystones United
U15P
11.30am / Mobhi Road
Home Farm FC 0:2 Clonee United
U17B
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 4:2 Baldoyle United
U18
1.30pm / Kilbogget Park
Cabinteely FC 2:0 Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 23rd April 2023

U9B
10.00am / Racecourse Park
Baldoyle United 0:1 Clonee United
U12A
10.00am / Foxhill Park
Ayrfield United FC 2:2 Clonee United
U14A
12.30pm / Marino Park
Marino AFC 0:1 Clonee United
U18A
2.00pm / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 2:0 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 23rd April 2023

U19A
11.00am / Sportslink
Sportslink 3:7 Clonee United

EWFL Fixtures Monday 24th April 2023

EWFL
6.45pm / Pitch 6
Clonee United vs Rosemount/Muley

AUL Fixtures Saturday 15th April 2023

Senior
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Fixtures Saturday 15th April 2023

U8A
10.00am / Rathcoffey Road
Maynooth Town FC 0-1 Clonee United
U8C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U9C
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1-0 Balscadden Boys
U10A
10.00am / Archerstown Grounds
Ashbourne United 0:1 Clonee United
U10C
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U11A
1.00pm / Minnestown Road
East Meath United 0:0 Clonee United
U11D
11.00am / Town Park
Skerries Town FC 0:1 Clonee United
U12D
11.00am / Pitch 7
Clonee United 1:0 Laytown United
U13C
10.00am / Ring Common
Balscadden Boys 1:6 Clonee United

NDSL CUP Fixtures Saturday 15th April 2023

U13P
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 5-0 Balbriggan FB
Under 13 Bohemian FC Cup Semi-final 10 Mins E/W ET & Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 16th April 2023

U10 G3
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:1 St Itas AFC
U11P
11.00am / Pitch 1
Clonee United 3:1 Swords Celtic
U12C
10.00am / Gormanstown
Stamullen FC 0:5 Clonee United
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 2:1 St John Bosco
U17B
10.00am / Marlay Park
Mount Merrion 1:4 Clonee United
U18P
11.15am / Pitch 5
Clonee United 5:0 Larkview FC

MGL CUP Fixtures Sunday 16th April 2023

U12P
10.00am / Pitch 7
Clonee United 0:1 Shankill
U12 MGL Cup

NDSL Fixtures Sunday 16th April 2023

U9B
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Balrath FC
U12A
11.15am / Pitch 7
Clonee United 0:2 Malahide United
U14A
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL CUP Fixtures Sunday 16th April 2023

U18A
11.15am / Rockfield Park
Artane/Beaumount 6:3 Clonee United
Under 18 Kevin McDermott Cup Quarter Finals 10 Mins E/W ET & Pens if needed

EWFL Fixtures Sunday 16th April 2023

EWFL
2.30pm / Rockbrook Park
Parkvale 4:1 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 16th April 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 2:7 Clontarf

NDSL CUP Fixtures Monday 17th April 2023

U11D
7.00pm / Pitch 3
Clonee United vs Lusk Ltd
U11 C/D Cup Sat 5 Mins E/W ET & Pens if needed

AUL Fixtures Saturday 8th April 2023

Senior
12.00pm / Pitch 6
Clonee United 3:6 Kinsealy

NDSL CUP Fixtures Saturday 8th April 2023

U11A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 3:4 Ratoath Harps
Under 11 Pembroke Insurance Cup Quarter Final 5 Mins E/W ET & Pens if needed
U11D
10.00am / St Olivers
Drogheda Town 0:3 Clonee United
Under 11 Carlton Hotel Cup Quarter Final 5 Mins E/W ET & Pens if needed
U13P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 5:2 Rush Athletic FC
Under 13 Bohemians FC Cup Quarter Final 10 Mins E/W ET & Pens if needed

MGL Fixtures Wednesday 12th April 2023

U18
18.15pm / Pitch 6
Clonee United 1:2 Bohemain FC

AUL CUP Fixtures Saturday 1st April 2023

Senior
Off /
Off vs Off

NDSL Fixtures Saturday 1st April 2023

U8A
Off /
Off vs Off
U8C
Off / Off
Off Off Off
U9C
Off /
Off vs Off
U10A
Off /
Off vs Off
U10C
Off /
Off vs Off
U13C
10.00am / John Paul Park
Dingle United 2:4 Clonee United

NDSL CUP Fixtures Saturday 1st April 2023

U11A
Off / Off
Off vs Off
Under 11 Pembroke Insurance Cup Quarter Final 5 Mins E/W ET & Pens if needed
U11D
Off / Off
Off vs Off
Under 11 Carlton Hotel Cup Quarter Final 5 Mins E/W ET & Pens if needed
U12D
12:30pm / CHC Park (all weather)
Ratoath Harps B 5:2 Clonee United
Under 12 Eirebus Cup Quarter Final 10 Mins E/W ET & Pens if needed
U13P
Off / Off
Off vs Off
Under 13 Bohemians FC Cup Quarter Final 10 Mins E/W ET & Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 2nd April 2023

U10 G3
Off / Off
Off vs Off
U11P
Off / Off
Off vs Off
U12P
Off / Off
Off vs Off
U12C
Off / Off
Off vs Off
U13B
Off / Off
Off vs Off
U14A
Off / Off
Off vs Off
U15P
11.15am / Station Road
Newbridge town 0:4 Clonee United
U17B
Off / Off
Off vs Off
U18P
Off / Off
Off vs Off

NDSL Fixtures Sunday 2nd April 2023

U9A
1:00pm / Abottstown
Swords Manor 1:0 Clonee
U12A
Off / Off
Off vs Off

NDSL CUP Fixtures Sunday 2nd April 2023

U18A
Off / Off
Off vs Off
Under 18 Kevin McDermott Cup Quarter Final 10 Mins E/W ET & Pens if needed

EWFL Fixtures Sunday 2nd April 2023

EWFL
Off / Off
Off vs Off

LFL Fixtures Sunday 2nd April 2023

U19A
Off / Off
Off vs Off

AUL CUP Fixtures Saturday 25th March 2023

Senior
2.00pm / Sportslink
Ely Woodland 5:0 Clonee United
Unidare Cup Last 32 E/T & Pens if needed

NDSL Fixtures Saturday 25th March 2023

U8A
10.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 0:1 Clonee United
U8C
11.00am / Town Park
Glebe North 1:0 Clonee United
U9C
11.00am / Ring Common
Balscadden 0:1 Clonee United
U10A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 2:2 Balbriggan FC
U10C
10.00am / Orlynn Park
Lusk United Black 1:0 Clonee United
U11A
10.00am / Town Park
Skerries Town FC 2:1 Clonee United
U11D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 Drogheda Town FC
U13C
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 3:1 Skerries Town FC

NDSL CUP Fixtures Saturday 25th March 2023

U12D
10.00am / Pitch 7
Clonee United 4:3 Artane/Beaumount 12C
Under 12 Eirebus Cup Last 16 10 Mins E/W ET & Pens if needed
U13P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 7:2 Artane/Beaumount 13A
Under 13 Bohemians FC Cup Last 16 10 Mins E/W ET & Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 26th March 2023

U10 G2
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Swords Celtic
U11P
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:1 Stepaside FV
U12P
11.15am / Pitch 7
Clonee United 2:3 Balrath G/B FC
U13B
11.15am / Pitch 4
Clonee United 4:1 Newbridge Town
U14A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U17B
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 5:2 Skerries Town FC
U18
1.00pm / Phoenix Park
Bohemian FC vs Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 26th March 2023

U9A
10.00am / St Catherines Park
Rush Athletic 1:0 Clonee United

NDSL CUP Fixtures Sunday 26th March 2023

U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:5 Marino AFC 12P
Under 12 Mattress Mick Cup Last 16 10 Mins E/W ET & Pens if needed
U18A
12.30pm / Pitch 5
Clonee United 5:0 Rivervalley Rangers 18P
Under 18 Kevin McDermott Cup Round 1 10 Mins E/W ET & Pens if needed

EWFL Fixtures Sunday 26th March 2023

EWFL
2.00pm / Pitch 4
Clonee United 1:3 Newbridge Town

LFL Fixtures Sunday 26th March 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 5:2 Laytown
Macron Cup E/T & Pens if needed

NDSL Cup Fixtures Saturday 18th March 2023

U12D
OFF /
Artane/Beaumount 12C OFF Clonee United
Under 12 Eirebus Cup Last 16 10 mins E/W ET & pens if needed
U13P
OFF /
Artane/Beaumount 13A OFF Clonee United
Under 13 Bohemiams FC Cup Last 16 10 mins E/W ET & pens if needed

MGL Fixtures Sunday 19th March 2023

U15P
10.00am / St. Itas Hospital
St. Itas AFC 1:1 Clonee United
U18P
11.15am / Woodlands
Greystones United 4:4 Clonee United

NDSL Cup Fixtures Sunday 19th March 2023

U12A
OFF /
Marino AFC 12P OFF Clonee United
Under 12 Mattress Mick Cup Last 16 10 mins E/W ET & pens if needed
U14A
11.30am / Castlemartin
Donacarney Celtic 14P 5:0 Clonee United
Under 14 DB Sports Tours Cup Last 16 10 mins E/W ET & pens if needed
U18A
OFF /
Rivervalley Rangers 18P OFF Clonee United
Under 18 Kevin McDermott Cup Round 1 10 mins E/W ET & pens if needed

LFL Fixtures Sunday 19th March 2023

U19A
OFF / Pitch 6
Clonee United OFF Clontarf

AUL Fixtures Saturday 11th March 2023

Senior
OFF /
Clonee United OFF Kinsealy United

NDSL Fixtures Saturday 11th March 2023

U8A
OFF /
Laytown United OFF Clonee United
U8C
OFF /
Clonee United OFF Darndale
U9C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U10A
OFF /
Skerries Town FC OFF Clonee United
U10C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11A
OFF /
Maynooth Town FC OFF Clonee United
U11D
OFF /
Kinnegad Juniors AFC OFF Clonee United
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

NDSL Cup Fixtures Saturday 11th March 2023

U12D
OFF /
Clonee United OFF Artane/Beaumount 12C
Under 12 Eirebus Cup Last 16 10 mins E/W ET Pens if needed
U13P
OFF /
Clonee United OFF Artane/Beaumount 13A
Under 13 Bohs FC Cup Last 16 10 mins E/W ET Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 12th March 2023

U10 G2
OFF /
Clonee United OFF Swords Celtic
U11P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12P
OFF /
Clonee United OFF Balrath G/B FC
U12C
OFF /
Clonee United OFF Ratoath Harps
U13B
12.00pm / Benmadigan Road
St John Bosco 1:0 Clonee United
U14A
11.15am / Woodlands
Greystones United 4:3 Clonee United
U15P
OFF /
Clonee United OFF Greystones United
U17B
OFF /
Clonee United OFF Skerries Town FC
U18P
OFF / OFF
Cabinteely FC OFF Clonee United

NDSL Fixtures Sunday 12th March 2023

U9A
12.00pm / Brackenstown Road
Swords Manor 1:0 Clonee United

NDSL Cup Fixtures Sunday 12th March 2023

U12A
OFF /
Clonee United OFF Marino AFC 12P
Under 12 Mattress Mick Cup Last 16 10 mins E/W ET Pens if needed
U14A
OFF /
Clonee United OFF Donacarney Celtic 14P
Under 14 DB Sport Cup Last 16 10 mins E/W ET Pens if needed
U18A
OFF /
Clonee United OFF Rivervalley Rangers 18P
Under 18 Kevin McDermott Cup Last 16 E/W ET Pens if needed

LFL Fixtures Sunday 12th March 2023

U19A
OFF /
Laytown OFF Clonee United

AUL Fixtures Saturday 04th March 2023

Senior
12.00Pm / Pitch 6
Clonee United 3:4 St Itas

NDSL Fixtures Saturday 04th March 2023

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Balbriggan FC
U8C
1.00pm / Rathcoffey Road (School)
Maynooth Town FC 0:1 Clonee United
U9C
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Willows FC
U10A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:1 Maynooth Town FC
U10C
11.00am / Summerhill Rd
Dunboyne AFC 3:0 Clonee United
U11A
11.00am / Pitch 2
Clonee United 1:3 Glebe North
U11D
12.00Pm / Pitch 2
Clonee United 3:3 Willows FC
U12D
10.00am / Pitch 7
Clonee United 5:0 Malahide Utd
U13P
11.15am / Pitch 5
Clonee United 0:3 Donnacarney Celtic
U13C
OFF /
Clonee United OFF Balscadden Boys

MGL Fixtures Sunday 05th March 2023

U10 G2
10.00am / Hartstown Pk Astro
Hartstown Huntstown FC 1:0 Clonee United
U11P
10.00am / St Itas Hospital
St Itas AFC 2:2 Clonee United
U12P
11:15am / Pitch 7
Clonee United 1:3 Darndale
U12C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:1 Lusk United
U13B
10.00am / Whealan Park
Larkview FC 2:2 Clonee United
U14A
10.00am / Pitch 5
Clonee United 6:2 Maynooth Town FC
U15P
11.15am / Pitch 5
Clonee United 6:1 Rush Atheltic
U17B
OFF /
Clonee United OFF Kilnamanagh AFC
U18P
12.30Pm / Pitch 5
Clonee United 2:0 Rush Atheltic

NDSL Fixtures Sunday 05th March 2023

U9A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 0:1 St Itas AFC
U12A
10.00am / Kettles Lane
Kinsealy United 1:2 Clonee United
U14A
11.15am / Castlemartin
Donacarney Celtic 4:4 Clonee United
U18A
11.15am / John Paul Pk
Dingle Utd 3:3 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 05th March 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 3:1 Portmarnock

AUL Fixtures Saturday 25th February 2023

Senior
2.00pm / Glin Road
St Columbans SYC 6:2 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 25th February 2023

U8A
10.00am / Rathcoffey Rd
Maynooth Town FC Wh 0:1 Clonee United
U8C
10.00am / St Catherines Park D15
Liffeybank FC 0:1 Clonee United
U9B/B1
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Malahide United
U10A
OFF /
Clonee United OFF Ashbourne Utd
U10C
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Lusk United
U12D
12.30pm / Town Park
Skerries Town FC Green 1:1 Clonee United
U13P
10.00am / Pitch 5
Clonee United 5:2 Ratoath Harps
U13C
11.15am / Pitch 5
Clonee United 4:0 Balbriggan FC

NDSL Cup Fixtures Saturday 25th February 2023

U11A
10.00am / Seagrange
Baldoyle United (B) 1:4 Clonee United
Saturday Cup 10 mins E/W ET & Pens if needed
U11D
11.00am / Lagan Park Kinnegad
Kinnegad FC Juniors (D) 1:2 Clonee United
Saturday Cup 10 mins E/W ET & Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 26th February 2023

U10 G2
10.00am / Rathmore Road
Lusk United 1 1:0 Clonee United
U11P
11.15am / Pitch 2
Clonee United 2:1 Donnacarney Celtic
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
9.30am / Bogmeadow
Enniskerry FC 4:1 Clonee United
U13B
10.45am / Bogmeadow
Enniskerry FC 0:1 Clonee United
U14A
10.00am / Pitch 5
Clonee United 2:5 Liffeybank
U17B
OFF /
Clonee United OFF Mount Merrion

MGL Cup Fixtures Sunday 26th February 2023

U15P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 2:1 St. Itas
Semi-final Academy Cup 10 mins E/W ET & Pens if needed
U18P
12.30pm / Pitch 5
Clonee United 6:2 Drogheda United 17's
Semi-final Lee Brothers Cup 10 mins E/W ET & Pens if needed

NDSL Fixtures Sunday 26th February 2023

U9A
11.00am / Summerhill Road
Dunboyne AFC 0:1 Clonee United
U12A
11.15am / Pitch 7
Clonee United 1:3 Rivervalley Rangers
U14A
Off / Off
Off Off Off
U18A
12.30pm / Pitch 4
Clonee United 0:5 Dunboyne FC

LFL Fixtures Sunday 26th February 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 4:1 Ratoath

AUL Cup Fixtures Saturday 18th February 2023

Senior
2.00pm / Sportslink
Ely Woodlawn 6:1 Clonee United
AUL Frank Roe Cup

NDSL Fixtures Saturday 18th February 2023

U8A
10.00am / St Molagas
Balbriggan FC 1:0 Clonee United
U8C
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 St Francis MV
U9B/B1
OFF / OFF
Laytown Utd OFF Clonee United
U10A
10.00am / Pump Lane
Glebe North 2:3 Clonee United
U10C
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:4 Glebe North
U11A
12.00pm / Minnestown Rd
East Meath Utd 2:0 Clonee United
U11D
10.00am / Rathcoffey Rd
Maynooth Town FC 3:2 Clonee United
U12D
OFF / OFF
OFF OFF OFF
U13P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 6:2 Dunboyne AFC

NDSL CUP Fixtures Saturday 18th February 2023

U13C
10.00am / Pitch 4
Clonee United 0:5 Bohemian FC
Under 13 PABC Saturday Cup Preliminary Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 19th February 2023

U10 G2
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Balbriggan FC
U11P
12:00pm / AUL
Shelbourne FC 1:1 Clonee United
U12P
10.00am / Meadowvale
Granada FC 2:1 Clonee United
U12C
10.00am / Marino IE
Marino AFC 2:1 Clonee United
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Balrath
U14A
10.00am / Rathcoffey Rd
Maynooth Town FC 2:4 Clonee United
U15P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 7:3 Newbridge Town
U17B
11.15am / Racecourse Pk
Baldoyle Utd 1:4 Clonee United
U18
12.30pm / Pitch 5
Clonee United 3:4 Cabinteely

NDSL Fixtures Sunday 19th February 2023

U9A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Rush Athletic
U12A
11.15am / CHC Pk
Ratoath Harps 4:1 Clonee United
U14A
10.00am / Paddy McGuinness Park
Stamullen FC 5:0 Clonee United
U18A
2.00pm / Pitch 5
Clonee United 5:0 Swords Celtic FC

LFL Fixtures Sunday 19th February 2023

U19A
2.00pm / Seafield
Laytown Utd 1:1 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 11th February 2023

Senior
2.30pm / AUL
Kinsealy 6:3 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 11th February 2023

U8A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Laytown Utd
U8C
OFF / Pitch 2
OFF vs OFF
U9B/B1
12.00pm / Pitch 2
Clonee United 1:0 Howth Celtic AFC
U10A
10.00am / St Molagas
Balbriggan FC 2:3 Clonee United
U10C
10.00am / Oscar Traynor Rd
Kilmore Celtic 5:0 Clonee United
U11A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 2:0 Ratoath Harps
U11D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:0 Stamullen FC
U12D
11.00am / Seafield
Laytown Utd 0:2 Clonee United
U13P
11.15am / St Catherines Park
Rush Ath FC 1:5 Clonee United
U13C
10.00am / Mourne View
Skerries Town FC 0:4 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 12th February 2023

U10 G2
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:5 Howth Celtic
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
12.15pm / Darndale Park
Darndale FC 2:0 Clonee United
U14A
1.00pm / Shanganagh Pk
Shankill FC 2:6 Clonee United
U17B
11.15am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Malahide United
U18
1.00pm / Pitch 5
Clonee United 2:1 Enniskerry

MGL CUP Fixtures Sunday 12th February 2023

U11A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 1:4 Ballyouster United
MGL Cup Second Round 5 Mins EW ET and Pens if needed
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 0:1 St Itas C
Under 13 Liam Farrell Cup Semi Final 10 Mins EW ET and Pens if needed
U15P
10.00am / Racecoarse Pk
Baldoyle Utd 0:3 Clonee United
Academy Cup 3rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

NDSL Fixtures Sunday 12th February 2023

U9A
10.00am / Pitch 3
Clonee United vs Balbriggan FC
U12A
10.00am / Pitch 7
Clonee United 1:2 Ayrfield UTD
U14A
11.15am / Mourne View
Skerries Town FC 2:2 Clonee United
U18A
12.30pm / Kettles Lane
Kinsealy United 0:4 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 12th February 2023

U19A
2.00Pm / St Pats PK
Celbridge 5:0 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 04th February 2023

Senior
12.00pm / Pitch 5
Clonee United 0:4 Orchard Celtic

NDSL Fixtures Saturday 04th February 2023

U8A
10.00am / Racecourse Pk
Baldoyle United 0:1 Clonee United
U8C
10.00am / OFF
OFF vs OFF
U9B/B1
11.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Maynooth Town
U12D
10.00am / Pitch 7
Clonee United 5:1 Balbriggan FC
U13C
11.15am / Pitch 4
Clonee United 3:3 Dingle Utd

SFAI Fixtures Saturday 04th February 2023

U13P
2.00pm / Buncrana
Cockhill Celtic 4:1 Clonee United
U13 SFAI Cup last 32, 10 Mins E/W ET & pens if needed

MGL Fixtures Sunday 05th February 2023

U10 GP2
10.00am / OFF
OFF vs OFF
U11P
2.00pm / Ring Rd
Kilnamanagh AFC U10s 1:0 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
OFF / OFF
OFF vs OFF
U13B
11.30am / Station Road
Newbridge Town 3:0 Clonee United
U14A
11.15am / Airlee Heights
Lucan Utd 3:8 Clonee United
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18P
Idle / Idle
Idle vs Idle

MGL CUP Fixtures Sunday 05th February 2023

U17P
1.00pm / Pitch 5
Clonee United 2:2 Lakelands
League Cup Group 2, Result stands at 90 mins

NDSL Fixtures Sunday 05th February 2023

U9A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Swords Manor
U12A
10.30am / Malahide Castle
Malahide Utd 3:0 Clonee United
U14A
10.00am / Pitch 5
Clonee United 4:0 Rush Athletic FC
U18A
11.15am / Pitch 5
Clonee United 2:1 Dingle Utd

LFL League Fixtures Sunday 05th Febuary 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 3:1 Meath Ath

AUL Fixtures Saturday 28th January 2023

Senior
12.00Pm / Pitch 5
Clonee United 0:4 Beggsboro

NDSL Fixtures Saturday 28th January 2023

U12D
11.00am / Pitch 7
Clonee United 0:1 Skerries Town Fc
U13P
Off / Off
Clonee United 2:0 W/0 Rush Ath
U13C
12.30Pm / Pitch 4
Clonee United 1:5 Baldoyle Utd

MGL Fixtures Sunday 29th January 2023

U10 G2
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11P
10.00am / Pitch 1
Clonee United 6:4 Kilnamanagh AFC
U12P
10.00am / AUL
Shelbourne Fc 2:0 Clonee United
U12C
10.00am / Pitch 7
Clonee United 0:5 Malahide Utd
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 2:0 Lusk Utd
U14A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 6:1 St Josephs
U17P
10.30am / Leixlip AC
Leixlip Utd 3:1 Clonee United
U18P
Off / Off
Off vs Off

MGL CUP Fixtures Sunday 29th January 2023

U15P
12.30Pm / Newbridge Astro
Newbridge Town B 0:5 Clonee United
Under 15 Acadmey Cup 2rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

NDSL Fixtures Sunday 29th January 2023

U12A
11.15am / Pitch 7
Clonee United 0:5 Kinsealy Utd
U14A
12.30Pm / Pitch 4
Clonee United 1:1 Kinsealy Utd
U18A
12.00Pm / St Molagas Pk
Balbriggan FC 5:2 Clonee United

LFL CUP Fixtures Sunday 29th January 2023

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United 3:1 Peamount
Macron Sportwear Under 19 Cup 2nd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

MGL CUP Fixtures Sunday 22nd January 2023

U15P
Off / Off
Off vs Off
U17P
Off / Off
Off vs Off
U18P
12.00Pm / Gormanstown
Stamullen 2:0 Clonee United
"Under 18 Lee Brothers Cup Group 3

MGL Fixtures Sunday 22nd December 2022

U12P
10.00am / Ballyouster
Ballyouster 1:1 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 22nd January 2023

U19A
11.00am / Longwood
Meath Ath 5:1 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 21th January 2023

Senior
Off / Off
Off vs Off

SFAI CUP Fixtures Sunday 15th January 2023

U13P
11.30am / Town Pk
Skerries Town 3:4 Clonee United
Under 12 SFAI Cup Round 4 10 Mins E/W ET & Pens if needed

LFL Fixtures Sunday 15th January 2023

U19A
1.30Pm / Tyrrelstown AL
Clonee United 1:3 Dunboyne AFC
LFL Cup Second Round 10 Mins E/W ET & Pens if needed

LFL Fixtures Sunday 08th January 2023

U19A
2.00Pm / CHC PK
Ratoath Harps 5:4 Clonee United
Sheeran Cup 10Mins EW & Pens if needed

AUL Fixtures Saturday 10th December 2022

Senior
Off / Off
Off vs Off

SFAI CUP Fixtures Saturday 10th December 2022

U13P
Off / Off
Off vs Off
Under 13 SFAI National Cup Round 4 10Mins EW & Pens if needed

MGL Fixtures Sunday 11th December 2022

U12P
Off / Off
Off vs Off
U12C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U13B
Idle / Idle
Idle vs Idle
U14A
Idle / Idle
Idle vs Idle

MGL CUP Fixtures Sunday 11th December 2022

U15P
Off / Off
Off vs Off
Under 15 Academy Cup Round 2 10Mins EW & Pens if Needed
U17P
Off / Off
Off vs Off
Under 17 League Cup GP2 Result stands at Full Time
U18P
Off / Off
Off vs Off
Under 18 Lee Brothers Cup Group 3 Result stands at Full Time

LFL Fixtures Sunday 11th December 2022

U19A
Off / Off
Off vs Off
Sheeran Cup 10Mins EW & Pens if needed

AUL Fixtures Saturday 03rd December 2022

Senior
12.00Pm / Pitch 5
Clonee United 6:1 Frankfort

NDSL Fixtures Saturday 03rd December 2022

U13P
1.00Pm / Castlemartin
Donacarney Celtic 2:6 Clonee United
U13C
10.00am / Pitch 5
Clonee United 7:5 Balscadden Boys

MGL Fixtures Sunday 04th December 2022

U10 G2
10.00am / Pitch 3
Clonee United 5:3 Killester Donnycarney
U11A
12.00Pm / Rathcoffey Rd
Maynooth Town 0:5 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
11.45am / Pitch 7
Clonee United 1:0 Killester Donnycarney
U13B
10.00am / Pitch 4
Clonee United 3:0 Malahide Utd
U14A
10.00am / St Catherines Pk
Liffeybank 5:5 Clonee United
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle

MGL CUP Fixtures Sunday 04th December 2022

U17P
Off / Off
Off vs Off
Under 17 League Cup GP2 Result stands at Full Time
U18P
Off / Off
Off vs Off
Under 18 Lee Brothers Cup Group 3 Result stands at Full Time (WO Given to Clonee United)

NDSL Fixtures Sunday 04th December 2022

U14A
11.15am / Seafield
Laytown Utd 1:4 Clonee United
U18A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 0:2 Eastmeath Utd

LFL Fixtures Sunday 04th December 2022

U19A
11.00am / Pitch 5
Clonee United 2:7 Celbridge Utd

AUL Fixtures Saturday 26th November 2022

Senior
Off / Off
Off vs Off

NDSL Fixtures Saturday 26th November 2022

U8A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Maynooth Town FC
U8C
Off / Off
Off vs Off
U9B1
10.30am / Malahide Castle
Malahide Utd 1:0 Clonee United
U10A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 7:2 Ashbourne Utd
U10D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:1 Trinity Donaghmede
U11A
12.00Pm / Pitch 3
Clonee United 1:1 Skerries Town FC
U11D
Off / Off
Off vs Off
U12D
12.00Pm / Seafield
Laytown Utd 0:1 Clonee United
U13P
Off / Off
Off vs Off
U13C
10.00am / John Paul Pk
Dingle Utd 1:0 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 27th November 2022

U10 G2
11.00am / O Malley Pk
Howth Celtic 3:2 Clonee United
U11A
11.15am / Pitch 1
Clonee United 5:0 Malahide United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
Off / Off
Off vs Off
U14A
Off / Off
Off vs Off

SFAI CUP Fixtures Sunday 27th November 2022

U15P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:2 Shelbourne FC
Under 16s SFAI Trophy 1st Round

MGL CUP Fixtures Sunday 27th November 2022

U13B
11.15am / Pitch 5
Clonee United 4:3 Newbridge Town
Under 13 Liam Farrell Cup 3rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed
U17P
12.30Pm / Pitch 4
Clonee United 1:5 Leixlip Utd
Under 17 League Cup GP2 Result stands at Full Time
U18P
Off / Off
Off vs Off
Under 18 Lee Brothers Cup Group C Result stands at Full Time

NDSL Fixtures Sunday 27th November 2022

U9A
11.00am / Ballymastone
St Itas AFC 0:1 Clonee United
U12B
10.00am / Pitch 7
Clonee United 5:0 Balrothery FC
U14A
11.15am / Pitch 4
Clonee United 0:1 Skerries Town FC
U18A
Off / Off
Off vs Off

LFL Fixtures Sunday 27th November 2022

U19A
1.00Pm / Paddyshill
Portmarmock AFC 3:3 Clonee United

AUL Fixtures Saturday 19th November 2022

Senior
2.00Pm / Edenmore Cresent
Grange Woodbine 2:6 Clonee United

NDSL Fixtures Saturday 19th November 2022

U8A
10.00am / Racecourse Pk
Baldoyle United 0:1 Clonee United
U8C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U9B1
10.00am / Pitch 2
Clonee United 1:0 Lusk Utd
U10A
10.00am / St Molagas Pk
Balbriggan FC 3:6 Clonee United
U10D
10.00am / Darndale Pk
Dardale FC 5:0 Clonee United
U11A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 3:6 Donacarney Celtic
U11D
11.00am / St Molagas Pk
Balbriggan FC 5:0 Clonee United
U12D
Off / Off
Off vs Off
U13C
Idle / Idle
Idle vs Idle

MGL Fixtures Sunday 20th November 2022

U10 G2
Idle / Idle
Idle vs Idle
U11A
11.00am / Pitch 1
Clonee United 3:0 Raheny
U14A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 6:4 Enniskerry
U18P
Off / Off
Off vs Off

SFAI CUP Fixtures Sunday 20th November 2022

U13P
10.00am / CRH Pk
Ratoath Harps 1:5 Clonee United
Under 13s SFAI Cup 3nd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

MGL CUP Fixtures Sunday 20th November 2022

U12P
11.15am / Bogmeadow
Enniskerry FC 1:2 Clonee United
Under 12 MGL Cup Round 2 10 Mins EW ET and Pens if needed
U12C
11.15am / Darndale Pk
Darndale FC 2:1 Clonee United
Under 12 Academy Cup Round 1 10 Mins EW ET and Pens if needed
U13B
10.00am / Ringcommon
Balscadden 0:3 Clonee United
Under 13 Liam Farrell Cup 2rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed
U15P
11.15am / Airlie Heights
Lucan Utd 2:0 Clonee United
Under 15 O Neills Cup 2rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed
U17P
11.45am / Pitch 4
Clonee United 0:5 Greystones
Under 17/18 Carlie Fitzgerald Cup 3nd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

NDSL Fixtures Sunday 20th November 2022

U9A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Dunboyne AFC
U12B
11.45am / Pitch 7
Clonee United 5:0 Tyrrelstown United
U14A
10.00am / St Catherines Pk
Rush Athletic FC 1:6 Clonee United
U18A
12.30Pm / Summerhill Rd
Dunboyne AFC 1:4 Clonee United

LFL CUP Fixtures Sunday 20th November 2022

U19A
1.00Pm / Paddyshill
Portmarmock AFC 1:4 Clonee United
LFA Under Nineteen Cup 1st Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

AUL Fixtures Saturday 12th November 2022

Senior
12.00Pm / Pitch 5
Clonee United 0:5 Beggsboro
AUL Challenge Cup

NDSL Fixtures Saturday 12th November 2022

U8A
10.00am / Pitch 1
Clonee United 1:0 Dunboyne AFC
U8C
11.00am / Pitch 1
Clonee United 0:1 Gleb North FC
U9B1
12.00Pm / Seafield
Laytown 0:1 Clonee United
U10A
10.00am / Pitch 3
Clonee United 4:7 Gleb North FC
U10D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 1:4 Rivervalley Rangers
U11A
11.00am / Archerstown Grounds
Ashbouren Utd 1:6 Clonee Utd
U11D
12.00Pm / Pitch 3
Clonee United 1:6 Rush Athletic FC
U12D
11.00am / Seagrange Rd
Baldoyle United 2:3 Clonee United
U13P
12.30Pm / CRH Pk
Ratoath Harps 2:5 Clonee United
U13C
11.15am / St Molagas Pk
Balbriggan FC 4:0 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 13th November 2022

U10 G2
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Stepaside FC
U11A
10.00am / Balrath Pk
Balrath FC 2:3 Clonee United
U12P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U12C
12.45Pm / Maypark
Killester Donnycarney 3:0 Clonee United
U13B
12.30Pm / Marino Pk
Marino AFC 1:1 Clonee United
U15P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U17P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 1:3 Leixlip Utd

CUP Fixtures Sunday 13th November 2022

U14A
10.00am / AUL
Shelbourne FC 7:3 Clonee United
Under 14 Molly O Toole Cup 3rd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed
U18P
1.00Pm / Pitch 4
Clonee United 5:2 Greystones Utd
Under 17/18 Carlie Fitzgerald Cup 2nd Round 10 Mins EW ET and Pens if needed

NDSL Fixtures Sunday 13th November 2022

U9A
11.00am / St Molagas Pk
Balbriggan FC 1:1 Clonee United
U12B
12.00Pm / Portrane Rd
Portrane Athletic 0:1 Clonee United
U14A
10.00am / Pitch 4
Clonee United 1:1 Marino AFC
U18A
2.00Pm / Minnestown Rd
East Meath Utd 5:3 Clonee United

LFL Fixtures Sunday 13th November 2022

U19A
11.00am / Pitch 6
Clonee United vs Clontarf

AUL Fixtures Saturday 05th November 2022

Senior
12.00Pm / Pitch 5
Clonee United 1:6 Celtic Utd

NDSL Fixtures Saturday 05th November 2022

U8A
10.00am / Seafield Pk
Laytown Utd 0:1 Clonee United
U8C
Idle / Idle
Idle vs Idle
U9B
10.00am / Pitch 2
Clonee United 0:1 Howth Celtic AFC
U10A
10.00am / Pump Lane
Glebe North 8:3 Clonee United
U10D
10.00am / Fr Collins Pk
Trinity Donaghmede 2:1 Clonee United
U11A
Off / Off
Off vs Off
U11D
11.00am / Pitch 3
Clonee United 0:4 Balbriggan FC
U12D
Off / Off
Off vs Off
U13P
10.00am / St Catherines Pk
Rush Athletic 5:6 Clonee United
U13C
10.00am / Ring Common
Balscadden Boys 3:3 Clonee United

MGL Fixtures Sunday 06th November 2022

U10 G2
10.00am / Seagrange Rd
Baldoyle United 7:2 Clonee United
U11A
10.00am / Pitch 2
Clonee United 6:4 Kinnegan Juniors
U12P
10.00am / Darndale Pk
Darndale FC 2:1 Clonee United
U12C
Off / Off
Off vs Off
U13B
10.00am / Pitch 5
Clonee United 5:1 Larkview
U14A
11.15am / Pitch 5
Clonee United 2:0 Shankhill
U15P
10.00am / Pitch 4
Clonee United 5:0 Balrath
U17P
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18P
11.15am / Pitch 4
Clonee United 1:3 Bohemian

NDSL Fixtures Sunday 06th November 2022

U9A
10.00am / Summerhill Rd
Dunboyne AFC 1:0 Clonee United
U12B
12.30Pm / Pitch 7
Clonee United 5:0 Donacarney Celtic
U14A
Idle / Idle
Idle vs Idle
U18A
Off / Off
Off vs Off

LFL Fixtures Sunday 06th November 2022

U19A
Off / Off
Off vs Off

AUL Fixtures Saturday 29th October 2022

Senior
Off / Off
Off